Acupuncture4TheMind

Acupuncture4TheMind je revoluční metoda, díky níž dokážete ve spolupráci s certifikovaným terapeutem natrvalo odpojit nežádoucí vzorce chování, myšlení, nezvladatelné emoce a fyzické problémy, které se ostatními metodami řeší těžce, nebo mají tendenci se stále vracet.
Akupunktura pro mysl je terapeuty považována za naprostou špičku mezi alternativními metodami.

Acupuncture4TheMind je unikátní cestou k uvolnění a změně mysli. Vzorce chování vytvořené v minulosti přestávají ovlivňovat Vaše současné chování a Vaše budoucnost je jasnější. Vaše mysl se stává krásným místem k bytí a pocity Vám již nezpůsobují bolest…. Tato metoda vám neříká Vám jak se máte změnit ale bere Vás s sebou na cestu transformace a změnou vás provádí.
Je to sada energetických pomůcek, ne pravidel "jak na to". Umožňuje Vám přeladit a zkrotit Vaši mysl, doslova vás odpojit od starých emočních vzorců a z nich vyplývajících systémů přesvědčení.

Vznikla a rozvinula se jako poslední stupeň AFT-terapie ( Terapie přitahovacích polí) na základě dlouholetých výzkumů amerického neuropsychologa Dr.K.Eberta. První kurz A4M v Čechách se konal na podzim 2010 a další v březnu 2011. Oba kurzy vyučoval autor metody Dr.Ebert.

© Mg.Jitka Studénková
Děkuji, že ctíte autorská práva. Kopírovat můžete pokud článek uveřejníte v plném rozsahu a uvedením zdroje.
Děkuji za sdílení, pokud vás článek zaujal!!!


Top Články
Sdílet

Share06.07.2011 | Autor: Mgr.Jitka StudénkováKomentáře

0 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se