Co má společného pět nejvýnosnějších léků? Nikoho nevyléčí

V USA je ilegální lék Ibogain, experimentální halucinogenní látka, která dokáže vyléčit narkomany ze závislosti na metamfetaminu a heroinu. Web villagevoice.com zkoumal, proč přes úspěšné klinické testy nemají oficiální místa ani farmaceutické firmy o lék zájem. Závěr je podle nich prostý - právě proto, že Ibogain nejen léčí, ale i vyléčí.
„Farmaceutické firmy nemají rády léky, které vyléčí. Opravdu, jakkoli je to smutné. Mají rády léčení. Něco na cholesterol nebo vysoký tlak, co musíte brát po celé roky každý den. Tam jsou zisky,“ vysvětluje Martin Kuehe, chemik z Vermontské univerzity.

Ačkoli farmaceutické firmy vyrábějí i léky, které vyléčí, nejvíce vydělávají na dlouhodobě užívaných medikamentech. Kueheho obvinění tak poměrně věrohodně ilustruje žebříček pěti nejziskovějších léků v USA. Kromě vysokého profitu mají jedno společné: nikoho nevyléčí.
zdroj: Novinky.cz

To jsem pochopila už dávno, proto jsem zvolila jiné cesty: AFT- terapii přitahovacích polí, A4M - akupunkturu pro mysl, konstelace adt. a tam, kde to tělo potřebuje tak detoxikaci pomocí bylinných preparátů. Moji favorité jsou Joalis a Diochi. S těmito přístupy mám velmi dobré zkušenosti u sebe i u svých klientů. Chceteli, můžete se k nám přidat.


Děkuji za sdílení


Top Články
Sdílet

Share19.11.2010 | Autor: Mgr.Jitka StudénkováKomentáře

0 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se