Konečně jsem se dočkala

a vmém vlastnictví se ocitla kniha
MOC VERSUS SÍLA - skrytí činitelé lidského chování od Davida R. Hawkinse, M.D., Ph.D. a i když ji čtu poprve, tak mnoho z ní velmi dobře znám. Práce Dr. Hawkinse jsou jedny z mnoha, ze kterých vychází AFT terapie, tak jsem se s řadou závěrů mohla seznámit během studia této terapie. A ani po pěti letech mě nepřestává okouzlovat a překvapovat unikátní tabulka vědomí - jedna jediná zdánlivě jednotuchá tabulku, za kterou stojí dvacet let výzkumu a která odhaluje spostu poznání o vztahu mezi energií člověka a jeho hodnocením sebe sama, světa, jeho emocemi a způsoby reakcí.

O knize napsali:
"Máte vyjímečný dar...Prostřednictvím své knihy rozséváte radost, lásku a soucit, a jak dobře víte, jejich plodem je mír."
Matka Tereza

"Ohromující! MIstrovské celoživotní dílo."
Sheldon Deal, prezident Moezinárodní univerzity aplikované kineziologie

"Mimořádně aktuální kniha....významný přínos pro porozumění a vypořádání se s problémy, kterým v současnosti čelíme."
Lee Iacocca

A ukázka z knihy:
"Pro naše účely je skutečně pouze nutné poznat, že duchovní moc je to, co vás dělá silnými, zatímco fyzická síla vás oslabuje. Láska, odpuštění a soucítění, které může někdo mylně považovat za submisivní,jsou ve skutečnosti velmi posilující. Na druhé straně touha po pomstě, sklon k odsuzování a zatracování vás nevyhnutelně oslabují. Proto bez ohledu na morální spravedlnost je klinickým faktem, že z dlouhodobého hlediska slabost nemůže úspěšně obstát pro ti síle.Proto slabé padá samo o sobě."
Moc versus síla, Pragma 2009, str.131
Přečti si také: Naše ztráta milosti
24.06.2010 | Autor: Mgr.Jitka StudénkováKomentáře

0 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se