Dělej něco, utíkám Ti! Tvůj život. (2)

Milé dámy!!!
Pamatujte .... vrstva prachu na nábytku chrání dřevo které je pod ní.

Dům se stává domovem,až když můžete napsat 'Miluji Tě!' prstem na nábytek.

Trávívala jsem každý víkend 8 hodin úklidem, aby 'v případě, že někdo příjde na návštěvu', bylo vše perfektní. Jenom ale do té doby, než jsem si jednoho dne uvědomila, že nikdo nepříjde, protože všichni si někde jinde užívají života!
NYNÍ, když mě někdo navštíví, nemusím vysvětlovat 'stav' svého domova. Všechny víc zajímá slyšet o tom co jsem dělala, když jsem doma neuklízela a užívala si života někde jinde. Pokud Vám to dosud nedošlo, řiďte se touto radou:
Život je příliš krátký! Užívejte si jej!

Utírejte prach, jen pokud opravdu musíte!... nebylo by ale příjemnější nakreslit obrázek nebo napsat dopis, upéct zákusek nebo dort a olízat přitom lžíici od krému, nebo zasadit květinu?
Uvedomujete si rozdíl mezi 'Chci' a 'Musím'?

Utírejte prach, jen pokud opravdu musíte!... ale moc času Vám nezbývá . . . se vším vínem, které je třeba vypít s drahými přáteli, řekami, které je třebapřeplavat, a horami, na které je třeba vylézt, hudbou, kterou je třeba si poslechnout, knihami, které je třeba si přečíst, rodinou a přáteli, kterých je třeba si užít, a životem který je třeba žít! Utírejte prach, jen pokud opravdu
musíte!... Ale tam venku je svět - se sluncem pro Vaše oči, větrem ve Vašich vlasech, popraškem sněhu, dešťovou přeháňkou. Tento den se už nikdy nevrátí! Opravdu nikdy! Utírejte prach, jen pokud opravdu musíte!...
Ale mějte na mysli, že přichází stáří - a to nebude laskavé ...
Když odejdete - a zatím to tak funguje -
Vy, z Vás samých se stane jenom prach!
24.03.2010 | Autor: přišlo e-mailemKomentáře

0 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se