Deset věcí, které zřejmě nevíte o vakcíně proti prasečí chřipce

A nedozvíte se je ze žádných oficiálních míst...
1 - výroba vakcín byla "uspíšena" a tyto nikdy nebyly vyzkoušeny na lidech. Chcete hrát úlohu pokusných zvířat pro farmaceutické výrobce? Jestliže ano, postavte se do řady k vakcinaci letos na podzim...

2 - vakcíny proti prasečí chřipce obsahují nebezpečné adjuvanty (přídavné látky, jejíchž úkolem je zvýšení účinnosti účinné látky), způsobující zánětlivé nemoci těla. Ty jsou podezřelé ze způsobování autismu a některých neurologických potíží.

3 - vakcína proti prasečí chřipce by mohla ve skutečnosti zvýšit riziko úmrtí na tuto nemoc tím, že mění (nebo potlačuje) odezvy vašeho imunitního systému. Není žádná jistota, že by i běžná vakcinace nabízela nějakou významnou ochranu pro lidi, kteří se nechávají očkovat. Tyto vakcíny jsou něco jako babské koření (snake oil) v moderní medicíně.

4 - lékaři dosud neznají důvody, proč protichřipková vakcinace v roce 1976 způsobila paralýzu u mnoha lidí. A to znamená, že ve skutečnosti nelze zaručit, že nově připravovaná vakcína nezpůsobí obdobné devastující vedlejší účinky. (A neprobíhá ani žádné takové testování...)

5 - i kdyby nová vakcína způsobila vaši smrt, její výrobci neponesou žádnou odpovědnost. Vláda USA jim zaručila plnou imunitu pro případy jejího selhávání. Díky tomuto bianko šeku nemají výrobci léků žádný stimul, aby dbali na bezpečnost očkovací látky. Budou placeni pouze za vyrobená množství a nikoliv za bezpečnost (nulová odpovědnost)

6 - žádná vakcína proti chřipce nepůsobí tak účinně jako vitamín D. To je nepohodlný vědecký fakt, který americká vláda, FDA (The Food and Drug Administration - agentura pro dohled nad potravinami a léky - pozn.překl.) i velcí producenti léků potřebují lidem zamlčet.

7 - i kdyby byla vakcína proti chřipce účinná, pak podle teorie pravděpodobnosti platí, že když se nechá očkovat každý kolem vás, vy už to nebudete potřebovat! (Protože pak se nákaza už nemůže šířit v populaci, ke které patříte.) Pokud tedy věříte v účinnost vakcinace, je potřeba jen přesvědčit přátele kolem sebe, aby se nechali očkovat...

8 - výrobci léků nyní vydělávají miliardy dolarů z produkce injekčních vakcín proti prasečí chřipce. Ty peníze ale pochází z vaší kapsy - i když se nenecháte očkovat - protože je to hrazeno z peněz daňových poplatníků.

9 - pokud lidé začnou umírat ve velkých počtech na prasečí chřipku, bude jisté, že mnozí z obětí prošli vakcinací. Lékaři to budou vysvětlovat logikou, kterou nám podsouvají farmaceutičtí výrobci: "Počet zachráněných je větší než počet ztracených." A slovo "zachráněný" je v takovém případě naprostou fikcí... a existuje pouze v jejich pokroucené představě.

10 - centra pro vakcinaci, která vyrostou po celém světě v následujících měsících, nejsou naprosto neužitečná: poskytnou nám snadný způsob, jak odlišit velké skupiny skutečně hloupých lidí. (Je jen škoda, že není možné je nějak označkovat, abychom před nimi byli příště na pozoru...)

Říká se, že loterie je daň pro lidi, kteří nerozumí matematické statistice. A podobné platí i o vakcínách proti chřipce - je to daň pro lidi, kteří nerozumí, co je to opravdová péče o zdraví.
M.Adams

Přečtětě si také:
Jak jinak na chřipku aneb česnek je metla na nepořádek
nebo
Protichřipkový balíček informací


Top Články
18.11.2009 | Autor: zdroj: www.celostnimedicina.czKomentáře

1 komentářů:
  • 18.11. 15:12, Lenka X

    Plně souhlasím a očkovat se v žádním případě nenechám ani proti chřipce ani proti čemukoliv jinému.Očkování proti tetanu ,které mě čeká za 2 roky budu ignorovat.protože si myslím že nebudu mít úraz v blízkosti kozího trusu, ze kterého toto nebezpečí nákazy tetanem hrozí. Navíc toto očkování obsahuje látky postihující klouby.


přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se