Očista kamenů/krystalů


Drahé kameny jsou držiteli mnoha informací i silných energií, které přijímají od okolí a ukládají je. Dokáží je dávat, ale i přijímat, a to jak pozitivní, tak i negativní.
Abychom mohli kameny a krystaly co nejdéle pracovat a co nejúčinněji používat k harmonizaci těla, mysli i ducha, musíme je pravidelně čistit, zbavovat všech negativních vibrací, aby na nás mohly i nadále působit svou léčivou silou.
Existují různé způsoby jak kameny čistit. V zásadě bychom měli kamenům dopřát to, co prospívá i nám: slunce/světlo, vodu , vzduch.

Doporučuji tento postup:
1. Kamínek zahrabeme přes noc (eventuelně i déle) do země – a protože mnoho z nás nemá vlastní zahrádky, tak to můžeme udělat tak, že kámen zasypeme solí. Sůl již dále nepoužíváme.
2. Pak kamínek opláchneme v tekoucí vodě – ideální je potůček, pramínek atd. Jen v krajním případě použijeme vodu z vodovodu.
3. Kamínek na několik hodin vystavíme na světlo. Jemné kameny jako je křišťál, ametyst nebo růženín dáváme na měsíční světlo v období kolem úplňku, hutné kameny jako je jaspis nebo pyrit můžeme dát na slunce.
Přečti si také: Tajemný sugilit a Drahé kameny v historii


© Mgr.Jitka J.Studénková - kopírovat tento text můžeš pouze v plném znění a s uvedením autorky
Děkuji za sdílení, pokud vás článek zaujal!!!


Top Články
Sdílet

Share
21.10.2009 | Autor: Mgr.Jitka StudénkováKomentáře

0 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se