Prý je dnes nejdepresivnější den

je druhé lednové pondělí
a tomto dni se podle Novinkek.cz sejde hned několik negativních faktorů:
1) krach vztahů a manželství, které se zviditelňují v období Vánoc
2) dluhy z Vánoc
3) oslabená vůle pro nová předsevzetí
4) šeď všedních pracovních dní v kontrastu se svátečním veselím
5) také šedivá a mrazivá příroda i krátké dny

add 1)
Zapomeňte na rozvodové právníky a raději vyhledejte psychologa, AFT odborníka, kineziologa, regresního terapeuta nebo navštivte seminář přátelských či rodinných konstelací

add 2)
Vypůjčte si knihu Pravidla úspěchu - jak se dostat z místa kde jste, tam kde chcete být od Jacka Canfielda a začněte. Teď hned.

add 3)
Je normální, když nedodržíte novoroční předsevzetí. Za tím vším stojí opozice a vzdor vašeho vnitřního dítěte. Přijměte to tak jak to je a nezlobte se na sebe. Cesta ven vede přes rady č. 1 a 2.

add 4)
udělejte každý den alespoň tři drobnosti pro radost svou či druhých. Promyslete si je vždy den předem večer a pak je zrealizujte. Poku to brzy vzdáte podívejte se na 3. Tam je příčina.

add 5)
Oblečte se do světlých zářivých barev a vyrazte do přírody a DÍVEJTE SE. Dívejte se třeba na barvu sněhu. Jiný je sníh, když svítí slunce, jiný je za soumraku, když na něj dopadá světlo z ozářeného okna, jinak sníh vypadá, když z něj trčí chomáč rezavých trav, jiný při nizounké oblačnosti, ...Učte se vidět barvy, slyšet zvuky, vnímat pocity a nikdy vám den nebude připadat šedivý
12.01.2009 | Autor: Mgr.Jitka StudénkováKomentáře

0 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se