Jak stárnu, více si vážím každé ženy nad 40 let.

dopis od muže
DESATERO příkladů, proč.

1.- Žena nad 40 tě nikdy neprobudí uprostřed noci, aby se tě zeptala:
Na co myslíš, drahoušku? Kašle totiž na to, na co právě myslíš!

2.- Když žena nad 40 nemá náladu s tebou sledovat utkání, nesedne si vedle tebe a nezačne bědovat. Místo toho dělá něco, na co má náladu. Obvykle něco mnohem užitečnějšího.

3.- Žena nad 40 už docela dobře zná sama sebe na to, aby věděla, kdo je, čím je, co chce a od koho to chce.

4.- Málo žen nad 40 se najde, kterou by zajímalo, co si o ni myslíš nebo to, co právě děláš. Ženy nad 40 mají už totiž charakter.

5.- Málokdy se stane, že by udělaly scénu v opeře nebo v honosné restauraci. No ovšem, když si to zasloužíš, tak tě bez přemyšlení zastřelí, ovšem jen když vidí šanci, že jim to projde.

6.- Starší ženy nejsou skoupé na pochvaly, častokrát i v případě, když si to nezasloužíš,protože vědí,jaký je to pocit,když se to člověku nedostává.

7.- Nad 40 je žena dosti sebevědomá a klidně tě představí i svým kamarádkám.
Mladší žena, která má partnera, často i svou nejlepší kamarádku zapře,protože svému partneru nevěří. Ženu nad 40 totiž absolutně nezajímá, zda-li se ti její kamarádky líbí, protože ona ví, že ony by ji TO stejně nikdy neprozradily.

8.- Ženy takto s věkem získávají nadpřirozené schopnosti. Ženě nad 40 se nikdy nemusíš zpovídat z hříchu. ... protože ona už všechny ty tvé zná.

9.- Starší ženy jsou upřímné. Ihned ti vpálí do očí, že jsi hnusné prase. Nemusíš si tedy lámat hlavu, jak jsi na tom.

10.- Ano, je mnoho důvodu, proč velebit ženy nad 40.
Bohužel ne na každou zářící, chytrou, fešnou a sexy 40 spadá jeden plešatý,pupkatý paleolitický kámen v žlutých kraťasech, který ze sebe dělá pitomce s nějakou mladou servírkou.Tímto vzkazuji každému muži, který říká: "proč bych si měl koupit celou krávu, když chci pít jen mléko?"... no říkám, že časy se už mění. Dnes 80% žen je proti svatbě. Proč? Protože i ženy přišly na to, že není nutné si kupovat celé prase jen pro jednu malou klobásku
22.12.2008 | Autor: přišlo e-mailemKomentáře

0 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se