Rozhovor s autorem AFT Dr. Kurtem Ebertem

autorem Terapie přitahovacích polí (AFT-Attractor Field Therapy)

(v Praze 15.října 2005)

O čem všem je tato metoda?
Tato metoda je směsicí východních a západních idejí, které poskytují člověku možnost uzdravit své tělo a mysl. Využívá meridiánový systém jiným způsobem než akupunktura. Obě metody používají meridiány, ale akupunktura vyžaduje obrovské znalosti, aby mohly být aplikovány jehly. Techniky terapie přitahovacích polí nepotřebují takovéto specielní školení, a nevyžadují žádné zvláštní zařízení nebo pomůcky. Je to jediný energetický léčebný systém, u kterého bylo vědecky prokázáno, že funguje jak u lidí, tak i u zvířat, a to s velkou specifičností jak na fyzických, tak na emocionálních problémech lidí. U většiny lidí funguje na všechny fyzické a emocionální problémy. Pozitivní odezvu na tak rozmanité stavy jako je obyčejná chřipka, artritida, a křečové žíly, jsme zaznamenali u dvou ze tří lidí.

Čím se tato metoda liší od ostatních léčebných způsobů?
Tato metoda je závislá výhradně na energiích, které člověk generuje - nevyužíváme žádné chemikálie, bylinky, ani fyzická cvičení. AFT vidí primární příčinu nemoci a strádání jakéhokoli druhu jako výsledek energií, které pocházejí z našich myšlenek. Tak, jak je to v práci doktora Davida Hawkinse v "Síla versus Moc", AFT vidí nemoc jako výsledek našich navyklých reakcí na stres. Stres není mimo nás; je to naše osobní reakce na svět kolem nás. To co je stresující pro jednoho člověka, nemusí mít vůbec žádný význam pro jiného. Je to význam, který my přikládáme událostem, který nás otevírá nemoci.

Jaké zdravotní problémy řešíte touto technikou?
Jaké máte zdravotní problémy? Do této doby se AFT vyvinula tak dalece, že může ovlivnit 400 až 500 různých energií, které způsobují mnoho nemocí. Návod jak se s těmito nemocemi různých druhů vypořádat, je dostupný v angličtině na internetu (včetně předpisů na jaké meridiánové body a v jakém pořadí se má poklepávat). Na českých stránkách jich máme zatím asi 1/5 včetně velmi podrobného návodu, jak tuto techniku správně aplikovat. To mohou využít i ti, kteří dostali svůj předpis od terapeuta AFT a rádi by si o jeho aplikaci přečetli. Ovšem je to jen jedna z technik, které používáme. Ty další, speciální, jsou předmětem kurzů, které do Čech přijedu vyučovat.

Jak vidíte budoucnost technik přitahovacích polí?
Nekonečnou. Jejich budoucnost tvoří Bůh. Na mně je lidem tuto techniku zprostředkovat.

Jak je tento systém rozšířený?
Máme centra pro vzdělávání v Evropě, USA, Kanadě a Austrálii, a plánujeme jej šířit dál. Soudě podle odezvy na internetu, je tato metoda používána lidmi na celém světě.

Můžete nám prozradit ty internetové stránky?
Samozřejmě, podívejte se na www.the-tree-of-life.com

Z čeho jste vyšel, jaká je vaše profese?
Neuropsychologie. Pracoval jsem 30 let v lékařském prostředí. Přednášel jsem na několika vysokých školách studentům psychologie, neurologie a psychiatrie. Můžete si přečíst celé mé resumé na internetu.

Jak jste začal s AFT?
AFT si začalo se mnou. Sedl jsem si k psacímu stroji, a začal psát, a vznikl úvod k manuálu k této metodě a to, jak ji využívat společně s kineziologickým testem k získání informací.

Jak vám osobně technika pomohla?
Měl jsem jen menší problémy. Kromě jednoho - při sportování na vysoké škole jsem si potrhal vazy. Tento problém se během let zhoršoval, až pro bylo mne velmi bolestivé zvednout paži. Použil jsem techniku, a po několika dnech to bylo v pořádku.

Jaký je nejrychlejší a největší zázrak, jaký jste s AFT zažil?
Není o nic složitější zkorigovat energie, které vytvářejí běžné nachlazení, než zkorigovat energie křečových žil. Dobrý příklad je zánět močového měchýře, kdy ženy téměř okamžitě cítí rozdíl. Tento systém má dva aspekty: Práci s emocemi (problémy mysli) a to vás zbavuje příznaků.

Co byste chtěl vzkázat lidem?
Jestli nechcete dostat ptačí chřipku, naučte se jak změnit svojí energii, abyste nebyli náchylní.


Rorhovor s Dr.Kurtem Ebertem připravily Carol Ann Hontz a Helena Pěkná

12.05.2008 | Autor: J.S.Komentáře

0 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se