Akné z hlediska komplementární medicíny II.

Tentokrát si téma akné omrkneme z hlediska C.I.C a čínské medicíny
Projevy toxických zátěží v kůži mají velice různorodý charakter. Můžeme se setkat se zánětem (ekzém, lišej, neurodermitis), s toxickým zatížením mazových žláz (akné), s toxickým zatížením potních žláz (nepřiměřené pocení).
Z hlediska čínské medicíny kůže spadá pod kontrolu plic. Mazové žlázy v kůži jsou ovládány játry, která rozhodují všeobecně o tukovém metabolismu a distribuci tuku v organismu. Přemašťování kůže bývá spojeno s hormonálními problémy, proto je třeba harmonizovat okruh sleziny a slinivky a CNS. Teprve pooslední součástí detoxikačního postupu představuje Aknedren. Tento preparát odstraňuje ložiska z mazových žláz. Obsahuje i informaci řešící zátěž mikroorganismem Proproni bacterium acne. V kůži se dále mohou nacházet zátěže chemického původu, zbytky po očkování, plísně,... Jak je vidět důkladné vyléčení akné je docela složité. Určitě dobré využít možnosti sestavení zcela individuálního detoxikačního postupu na základě měření přístrojem Salvia a postupně vyladit imunitní systém a okruhy plic, jater, sleziny a slinivky, CNS, toxické zatížení kůže. V případě přítomnosti plísní, je třeba zharmonizovat okruh ledvin.
Pokud skutečně postrádáte trpělivost tuto cestu podstoupit celou, pak je možné udělat ústupek a použít čtyři nejzákladnější preparáty: Joalis Imun (imunitní systém), Liverdren (játra), VelienDren (hormonální f-ce hypofýzy)) a výše zmíněný Aknedren. Je možné, že vám pomohou už jen tyto čtyři preparáty.
07.04.2008 | Autor: Mgr. JItka StudénkováKomentáře

0 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se