Co nového u Jonášů - Bioharmoni

Ne, nemusíte se bát. I když to vznikem této řady kapiček vypadá, nezahodili jsme své přístroje, stále provádíme měření a "šijeme" vám detoxikační program na míru. Toto je skvělá věc třeba pro ty, kteří mají poblém docházet pravidelně bydlí daleko, studují v zahraničí atd.
Bioharmoni®
Detoxikační efekt nové řady bioharmoni je založen na přítomnosti léčivých bylin spojených s informačními programy. Toto spojení spolu s originálním řešením konstrukce programu dělá z Bioharmoni velmi účinný detoxikační prostředek.

Řada Bioharmoni osahuje celkem do 8 preparátů. Pořadí 1-8 je voleno na základě zkušeností se strategií detoxikace, kterou se MUDr. Jonáš zabývá více než 10 let. Nosné medium se skládá z fruktózového sirupu a 20% lihu. Z lahvičky se užívá 2x denně 5 ml. Důležité je zachovávat časový odstup mezi užitím Bioharmoni a jídlem, a to nejméně 15 minut. Užívání preparátu můžeme kdykoli přerušit a detoxikaci pak opět zahájit po jakékoli přestávce. Jednotlivé preparáty by na sebe měly navazovat dle pořadí od 1 do 8.

Bioharmoni 1, který „rozbíjí“ patologické emoce, považujeme za super klíč, tedy klíč, který otvírá vchod k dalším toxinům. Proto je nese číslo 1 v produktové řadě a měl by být vždy užíván jako první.

Bioharmoni 2 řeší problémy metabolismu. S poruchami metabolismu můžeme chodit po světe mnoho let zdánlivě bez následků, ale metabolity se v našem organismu hromadí a je třeba se pustit do jejich odstraňování. Protože poruchami metabolismu trpí většina dospělé populace, zařazujeme tento detoxikační program na druhé místo v pořadí detoxikačního setu Bioharmoni.

Bioharmoni 3 je určen k vylučování toxických kovů a látek s ionizačním účinkem. Životní prostředí přináší velké množství těchto toxinů, a proto je v detoxikačním programu zařazen program na očištění organismu od těchto látek ve třetí lahvičce.

Bioharmoni 4 řeší imunitní systém a detoxikaci od chemických látek. Vzhledem k tomu, že detoxikační procesy probíhají především prostřednictvím našeho imunitního systému, je jeho detoxikace zařazena do středu našeho detoxikačního setu.

Bioharmoni 5 řeší lymfatický systém, který odvádí nežádoucí látky a zplodiny metabolismu od každé buňky. Lymfatický systém rovněž přivádí k buňkám živiny a je hlavní cestou pro buňky a látky imunitního systému. Proto je velmi důležité, aby byl zbaven toxinů a mohl dobře plnit svou funkci.

Bioharmoni 6 obsahuje specifické programy určené k detoxikaci dýchacího ústrojí, močového ústrojí, jater, sleziny, srdce a žaludku. Orgány zanesené v tomto preparátu představují základní, tzv. mateřské orgány, které jsou nenahraditelné a jež nutně potřebujeme k životu.

Bioharmoni 7 má uloženy programy pro gynekologický systém, kůži, klouby periferní nervový systém, střevo a štítnou žlázu.

Bioharmoni 8 obsahuje programy pro očistu žilního systému, oka, ucha, ústní dutiny, slinivky břišní, prsní žlázy a mandlí. Tímto preparátem je uzavřen set bioharmoni, který řeší nejčastěji se vyskytující toxiny a toxiny s nejvíce poškozujícím účinkem
23.03.2008 | Autor: z billetinu informační medicínyKomentáře

0 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se