Atraktorové (přitahovací) pole v praxi a s úsměvem

Pokus o vystětlení termínu atraktorové pole bez použtí kvantové fyziky (Tu nemám zrovna ráda.)
Před necelým rokem jsem si koupila nové kolo. Asi tři dny na to mě navštívila kamarádka a já jsem ji v podvečer doprovázela na vlak. Na nádraží je to dost daleko, proto jsem si sebou vzala kolo, abych zpátky nemusela pěšky. Jěště jsem s kamarádkou vypila kávu z automatu, zamávala jí a vyšla před nádraží. Mezi tím se setmělo, hluboka jsem nadechla vlahý jarní vzduch a zkusila zapnout dynamo na kole. Nedařilo se mi to, trpělivě jsem to zkoušela dost dlouho, ale i trpělivost má své meze, tak jsem se rozhlédla, koho bych požádala o pomoc. Ulice i nádraží byly liduprázdné. Ještě jsem to parkrát zkusila. Marně. Po chvíli váhání jsem se rozhodla vyrazit bez rozsvíceného světla. Naštěstí ulice byly dobře osvětlené. Příliš jsem se neobávala, že bych špatně viděla. Hlavou mi však proběhla myšlenka, že mě mohou zastavit policajti. Sice se mi to nikdy nestalo, ale co kdyby...Byla jsem asi v půli cesty - právě raději pěšky prošla přes křižovatku - a znovu nasedla na kolo, když ze stínu vystoupila postava. Pochopitelně byla v uniformě a v rude držela cosi červeného. Dobrý večer...dál si dovedete představit.
Tak to je velice názorný příklad, jak fungují atraktorová pole. Představte si to tak, že všechny situace, které ve vašem životě mohou nastat,ať už je to bolení hlavy, hádka se šéfem, zlomená noha, propadnutí u zkoušky či cokoli dalšího, jsou předem připravené a vy si z nich můžete vybrat. Pro každého z nás jsou neustále připravené tisíce a tisíce situací, událostí , fyzických i psychických stavů a my si jen vybíráme,co se nám přihodí. Výběr provádíme neustále v každé mikrosekundě svého života myšlením. Pokud u vás převažují myšlenky plné vzteku, tak se pravděpodobně neustále budete vypořádávat se situacemi, kdy vzteku budete muset čelit. Pokud si o sobě myslíte, že jste hloupí a nic nezvládnete, tak pravděpodobně budete jen málo úspěšní ve škole či u konkurzu atd. Naše myšlenky jsou atraktorem=přitahovačem údálostí, které se nám v životě dějí. Možná je to dobrá zpráva, protože prací na svém osobním růstu své myšlenky mohu měnit, a tak mohu měnit i svůj život. Možná je to špatná zpráva, protože většina (udává se 95%) myšlenek podvědomá a jen tak se k ním nedostaneme. Ať už je to pro vás dobrá či špatná zpráva, tou nejdůležitější informací je to, že žádná myšlenka není jalová, ktaždá je nostelkou energie a pozitivně či negativně nás obvlivňuje.
A jak to bylo se mnou a policajty? Ještě než jsem seskočila z kola, tak mě napadla spásná věta: " Já vím, já nesvítím, ale když já to neumím zapnout". I dvěma policajtum to trvalo asi deset minut. Nakonec se jim to podařilo,světlo se rozsvítilo. Možná je i dnes potkávám na ulici. Nevím. Nepodařilo se mi je prohlédnout. V tom místě zrovna bylo dost tma.
27.02.2008 | Autor: Mgr.Jitka StudénkováKomentáře

0 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se