miniseminář na téma : "Není všechno jak se zdá"

se uskuteční v pátek 6.7. 2012 ve 20.00
Areál SOU elektrotechnické, Vejprnická 56, Plzeň - Skvrňany

v rámci 34. mezinárodního festivalu ezoterických a duchovních směrů


.
.
KDYŽ maminka zvýší hlas se slovy: „Jak to, že tam zase máš chybu?!“ tak to nemusí znamenat, že je naštvaná na hloupost nebo nepozornost svého potomka, ale může to být zoufalství nad svou neschopností, že ho nedokáže doučit vyjmenovaná slova.


KDYŽ dospělý člověk odmítá jíst mrkev,

tak to nemusí znamenat , že mu nechutná, ale může to být projev dávného vzdoru vůči mamince, která ho nutila mrkev jíst, i když na ní zrovna neměl chuť.
.
KDYŽ se student neptá svého profesora na to, co nepochopil, tak to nemusí znamenat, že je lhostejný a nudí se, ale může to být zakuklený strach, aby nevypadal jako blbec.
.
KDYŽ...
.
KDYŽ...
.
Takových když jsou v našich životech stovky. V každé situaci reagujeme tak, jak jsme se naučili dávno v dětství . A to, co umíme, později jen stále více a více brousíme k co největší dokonalosti. Myslíme si, že svět a život vnímáme takový, jaký je, a přitom se na něj díváme jen uzoučkou skulinkou skrze zabarvené sklo. Žijeme ve světě iluzí. Některé jsou snadno odhalitelné a lze je poměrně dobře přeprogramovat. Jiné jsou hluboké, hůře rozeznatelné a hrají s námi vytrvalostní hry na utajení.

CHCETE SI JE PONECHAT NEBO JE PRO VÁS PŘIJATELNĚJŠÍ ROZEZNAT JE A (Z)MĚNIT?
Pokud jste si opověděli ano na druhou část otázky, pak vás zvu na společné setkání , kde tím podstatným nebude co, ale především prakticky JAK.
K tomu všemu použijeme pohled AFT – terapie přitahovacích polí, A4M – akupunktury pro mysl a systemický přÍstup.

© Mg.Jitka Studénková, 2012
Děkuji, že ctíte autorská práva. Kopírovat můžete pokud článek uveřejníte v plném rozsahu a uvedením zdroje.
Děkuji za ,
pokud vás článek zaujal.

Děkuji za i za sdílení ze stejného důvodul!!!
Můžete nahlédnout i do mého FLER obchůdku.


Top Články
Sdílet